Filtruoti pagal

Kategorijos

Kategorijos

Tipas

Tipas

Spalva

Spalva

Medžiaga

Medžiaga

Kaina

Kaina

 • 3,00 € - 66,00 €

Berker

Nuo 1919 metų Berker gamina aukštos kokybės jungiklius ir jų sistemas, kuriose pažangios technologijos suderintos su paprastu naudojimu. Pirmasis sukamasis jungiklis 1919 metais buvo pagamintas Vokietijoje brolių Roberto ir Hugo Berkerių „Specialioje elektrotechnikos įrenginių gamykloje“. Nuo 2010 metų Berker prekės ženklas priklauso „Hager“ įmonių grupei. Šiandien apdovanojimų pelniusius Berker jungiklius galima rasti išskirtiniuose pasaulio pastatuose.

Berker elektros jungikliai ir kištukiniai lizdai

Subkategorijos

 • Berker R.1

  Apvalūs daiktai: jungiklių serija R.1 neabejotinai reiškia nepakeičiamą dizainą, pelniusį daugybę apdovanojimų. Berker R serijos jungikliai - vieni iš nedaugelio jungiklių, kuriuose naudojami apvalūs jungiklių klavišai. Centriniai elementai yra pagaminti iš juodo arba balto blizgaus plastiko, o rėmeliai - pradedant plastiku, medžiu ir baigiant oda bei betonu. Didelė įvairovė medžiagų ir spalvų leis šiuos jungiklius pritaikyti bet kokiame interjere.

  Berker jungiklių instaliacijų pavyzdžiai

 • Berker R.3

  Kvadratinis rėmelis ir apvalūs klavišai viduryje - R.3 serija paremta kontrastu, o griežtai kantuoti rėmeliai suteikia jungikliams įspūdingą išvaizdą. Tai džiugina įdomių formų gerbėjus bei daro R.3 jungiklių seriją idealiai tinkančia montuoti virštinkinėse instaliacinėse dėžutėse. Rėmelio kraštai yra pagaminti iš 10 mm storio juodo arba balto blizgaus plastiko, taip pat galimi ir kitokių medžiagų rėmeliai - metalo ir stiklo. 

  Berker jungiklių instaliacijų pavyzdžiai

 • Berker Q.7

  Berker Q.7 forma jau iš pirmo žvilgsnio parodo, kad priklauso Berker jungiklių Q serijai. Pagrindiniai skirtumai tarp Q.1 ir Q.3 yra matmenys ir medžiaga: rėmelio matmenys yra 95 x 95 mm - santykinai dideli  palyginus su centrine dalimi (58 x 58 mm). Q.7 serija pasižymi išskirtinėmis rėmelių medžiagomis, tokiomis kaip šiferis, betonas, aliuminis, nerūdijantis plienas, taip pat ir juodas ar baltas stiklas. Išskirtinė jungiklių savybė yra su permatoma rėmelio pagrindo medžiaga, kuri pagauna sienos spalvą ir suteikia naujų vizualių akcentų. 

  Berker Q.7 jungiklių instaliacijų pavyzdžiai

  Berker gamintojo puslapis

Aktyvūs filtrai