Įleistiniai jungikliai

Šioje kategorijoje pateikiami įleistinio "potinkinio" montavimo jungikliai, kištukiniai lizdai ir jų priedai. Siūlome rinktis skirtingų gamintojų ir stiliaus gaminius - pradedant retro ar klasika, baigiant modernu. 

Subkategorijos

 • Renova

  Schneider electric (www.schneider-electric.com) yra visame pasaulyje žinoma elektros instaliacijos produktų gamintoja. Klasikinis dizainas ir šiuolaikinės technologijos. Renova – tai klasikinis stilius, tinkantis ankstesnių laikų atmosferai atkurti. Dabar klasikiniai Renova  gaminiai yra ne tik juodos, bet ir baltos spalvos. Į šią kolekciją įeina įvairiausias funkcijas atliekantys gaminiai – nuo senovinių sukamųjų jungiklių iki šiuolaikinių apšvietimą reguliuojančių jungiklių. Dėl dizaino ir apdailos jie atrodo visiškai autentiški.

  Prabangiame interjere galima naudoti riešutmedžio ar marmuro imitacijos rėmelius derinant su juodais arba baltais elektros jungiklių mechanizmais. Siekiantiems išsaugoti autentišką retro stilių skirti standartiniai juodi ar metalizuoti jungiklių rėmeliai.

  Schneider Renova instaliacijos pavyzdžiai.

 • THPG

  THPG (www.produktgesellschaft.de) kompanija priklauso Thomas-Hoff-Gruppe kompanijų grupei Vokietijoje. THPG gamina aukščiausios kokybės funkcionalius produktus, skirtus naudoti mūsų kasdieninėje veikloje. Visi kompanijos produktai yra solidūs ir funkcionalūs, sukurti naudojant tradicines, tvirtas medžiagas optimaliam funkcionalumui ir maloniam naudojimui.Jungiklių sistemos gaminamos iš porceliano, bakelito ir duroplasto Turingijoje bei Vestfalijoje Vokietijoje. Vidiniai mechanizmai gaminami iš keraminių medžiagų, kas suteikia produktams autentiškumą.

  THPG jungiklių instaliacijų nuotraukos

 • Berker

  Nuo 1919 metų Berker gamina aukštos kokybės jungiklius ir jų sistemas, kuriose pažangios technologijos suderintos su paprastu naudojimu. Pirmasis sukamasis jungiklis 1919 metais buvo pagamintas Vokietijoje brolių Roberto ir Hugo Berkerių „Specialioje elektrotechnikos įrenginių gamykloje“. Nuo 2010 metų Berker prekės ženklas priklauso „Hager“ įmonių grupei. Šiandien apdovanojimų pelniusius Berker jungiklius galima rasti išskirtiniuose pasaulio pastatuose.

 • LLinas BCN

  Ispanijos kompanija Llinas BCN yra pirmaujanti ir pripažinta visame pasaulyje kuriant bei gaminant išskirtines elektrotechnikos medžiagas. Patirtis, žinios ir meistriškumo siekis leidžia būti patikimu partneriu, užtikrinančiu gaminių kokybę. Įmonės ištakos siekia 1975 metus Barselonoje - kūrybingiausiame viduržemio jūros mieste.

  Visi LLinas BCN produktai pagaminti iš geriausių natūralių medžiagų sudaro vieną harmoniją su interjeru ir tampa natūraliomis jo detalėmis. Visi Llinas BCN gaminiai yra moderni klasikinių produktų interpretacija - elektros jungiklių, šviestuvų, vonios aksesuarų.

  LLinas BCN instaliacijų pavyzdžiai.

 • Obzor

  Obzor - tai čekų kompanija, tradicijas puoselėjanti nuo 1965 metų, gaminanti ir visame pasaulyje parduodanti įvairius elektrotechnikos gaminius. Kompanija viena iš pirmųjų rinkoje pradėjo gaminti jungiklių rėmelius iš betono. Populiariausios jungiklių serijos yra Retro, Decente, Variant ir Elegant.

  OBZOR jungiklių prezentacija

  OBZOR Retro instaliacijų pavyzdžiai

  OBZOR Vectis instaliacijų pavyzdžiai

 • ABB Niessen Zenit

  ABB - gerai žinoma Vokietijos kompanija, viena iš elektrotechnikos gaminių lyderių pasaulyje, pasižyminti nepriekaištinga savo gaminių kokybe. Zenit serijos elektros jungikliai turi vieną didžiausių asortimentų tarp modulinių elektrotechnikos gaminių, skirtų namams ir komerciniams pastatams. Zenit - tai graži ir pilna detalių apdaila, išbaigtas bei įvertintas dizainas, kuriam būdingos tiesios linijos pagerina estetiką, o pažangios funkcijos, suteikia didesnį komfortą ir našumo lygį. 

  Eco Design - Zenit jungiklių serija yra suprojektuota ir pagaminta laikantis Eco-design reguliavimo nuostatų.

  Nuoroda į gamintojo svetainę.

  ABB jungiklių nuotraukų galerija.

 • Merten

  Merten - tai Schneider Electric kompanijai priklausanti įmonė. Daugiau nei 110 metų Merten tiekia novatoriškus ir gerai suprojektuotus sprendimus pastatams. Gaminių asortimente yra daugybė tarptautinius apdovanojimus pelniusių jungiklių serijų, judesio detektorių ir pažangių pastatų valdymo sistemų sprendimų.

 • Ospel

  OSPEL yra Lenkijos gamintojas, turintis ilgametę patirtį elektrotechnikos įrenginių gamyboje su tradicijomis, tapusiomis šiuolaikinės įmonės pamatu. Siekdama išpildyti rinkos lūkesčius įmonė investuoja į technologijas, žinias, sunkų darbą ir sąžiningą požiūrį, todėl OSPEL prekės ženklas tapo pripažintas profesionalų Europos rinkose.

  Ieškant naujų dizaino sprendimų naudojamos šiuolaikinės technologijos, o novatoriškus produktus kuria jauna, ambicinga ir kūrybinga inžinierių komanda. OSPEL gaminiai šiuo metu platinami Vokietijoje, Švedijoje, Suomijoje, Norvegijoje, Danijoje, Belgijoje, Jungtinėje Karalystėje, Slovakijoje, Čekijoje, Balkanų ir Baltijos šalyse. Gamintojo misija – teikti modernią ir kokybišką elektros instaliacijos įrangą moderniems namams.

 • Efapel

  EFAPEL yra lyderiaujantis elektrotechnikos gaminių prekės ženklas Portugalijoje, kur prekės yra ir kuriamos, ir gaminamos. Kompanijos misija yra kurti geriausius elektros instaliacijos gaminius užtikrinant vertę klientui ir patenkinant jo poreikius bei lūkesčius, taip pat ugdyti darbuotojų talentą skatinant kūrybiškumą. Vienas iš kompanijos moto yra paprastumas - kas paprasta, tas ir puiku. Visa tai puikiai atsispindi Efapel gaminių dizaine.

Aktyvūs filtrai