Filtruoti pagal

Kategorijos

Kategorijos

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Kaina

Kaina

 • 4,00 € - 2 796,00 €

Spalva

Spalva

Medžiaga

Medžiaga

Integruotos lemputės

Integruotos lemputės

Lemputės cokolis

Lemputės cokolis

IP klasė

IP klasė

Energijos klasė

Energijos klasė

Dimeriuojamas

Dimeriuojamas

Dažomi šviestuvai

Dažomi šviestuvai

Lempučių skaičius

Lempučių skaičius

Šviestuvo galia

Šviestuvo galia

Šviestuvai

Subkategorijos

 • Lubiniai šviestuvai

  Lubiniai šviestuvai montuojami tiesiai prie lubų visu korpusu, skirtingai nei pakabinami. Anksčiau jie buvo gana nuobodūs ir dažnai panašaus dizaino bei stiliaus. Tačiau pastaraisiais metais įvyko ženklūs pokyčiai ir lubiniai šviestuvai tapo patraukliais tiek savo dizainu, tiek ir technologijomis, todėl šio tipo šviestuvus galima taikyti kiekviename interjere. Jie gali būti tiek neutralios lempos, tiek ir dekoratyvūs kambario akcentai. Pradėjus taikyti LED technologijas šio tipo šviestuvai tapo ne tik labai funkcionaliu, bet ir estetišku pasirinkimu.

 • Pakabinami šviestuvai

  Yra daugybė skirtingų, skirtingos išvaizdos šviestuvų vadinamų pakabinamais. Patys paprasčiausi iš jų turi vieną lemputę esančią apačioje po vienokio ar kitokio tipo gaubtu. Pakabinamas šviestuvas yra pritvirtintas prie lubų ir kabantis ant strypo, troso, laido ar grandinėlės.

  Egzistuoja daug pakabinamų šviestuvų naudojimo būdų. Šie šviestuvai naudojami bendram apšvietimui, tam tikram plotui apšviesti ar funkciniam apšvietimui. Šio tipo šviestuvai dažnai sutinkami koridoriuose, laiptinėse, valgomajame, virtuvėje, o taip par ir miegamajame. Bendrai kalbant, jie vienokia ar kitokia forma visada suteiks reikalingą apšvietimą beveik bet kurioje namų vietoje - tereikia priderinti prie interjero.

 • Sietynai

  Bendrąja prasme sietynas yra pakabinamas šviestuvas, kuriame yra keletas lempučių, dažniausiai išdėstytų keliomis pakopomis, o kai kuriais atvejais šie šviestuvai skleidžia skirtingų atspalvių šviesą. Tradiciniai sietynai daugeliu atvejų yra panašūs - pakabinamas šviestuvas su keliomis atšakomis, lemputėmis, karoliukais ar kristalais, pakabintais po apačia, tačiau šiuolaikinės technologijos keičia šviestuvų dizainą, tuo pačiu keisdamos ir tradicinių sietynų formą.

  Tinkamai parinktas sietynas visada padidins jūsų namų puošnumą, o pritemdžius šviesą bus sukurta švelni, švytinti atmosfera, panaši į žvakių šviesą. Sietynas padidins erdvę mažuose kambariuose, o dideliems suteiks jaukumo ir reprezentatyvumo. Labai populiarūs yra valgomojo ir svetainės sietynai, kurie yra puikus akcentas, reprezentuojantis aplinką. Reguliuojamo šviesos intensyvumo sietynas visada sukurs tinkamą nuotaiką ir skleis pakankamai šviesos. 

 • Sieniniai šviestuvai

  Sieninis apšvietimas yra puikus bet kokio kambario priedas - tai geras būdas padaryti erdvę jaukią ir išbaigtą. Sieniniai šviestuvai kambarį padarys ne tik šviesesniu, bet ir vizualiai didesniu - jei visada gali būti komponuojami su kito tipo apšvietimu, todėl, kad jie yra labai universalūs ir gerai derės beveik bet kuriame kambaryje, tiesiog išbandykite koridoriuje, laiptinėje, vonioje ar bet kur kitur.

  Jeigu sieniniai šviestuvai montuojami akių lygyje, reikėtų vengti atvirų šviestuvų ar atvirų lempučių. Daugumai patinka 2700K-3000K šviesos šaltiniai, kurie yra šilti, lengvai pastebimi ir kviečiantys. 

 • Pastatomi šviestuvai

  Toršeras yra namų interjero elementas, siūlantis ne tik funkcionalumą, bet ir dekorą, atsiskleidžiantį per pasirinktą šviestuvo tipą, naudojamas medžiagas, padėtį kambaryje. Netgi naudojamų lempučių pasirinkimas turi įtakos kambario nuotaikai ir atmosferai. Pastatomi grindų šviestuvai yra populiarūs dėl jų universalumo, mobilumo ir poreikio montuoti nebuvimo. Trumpai tariant - jei namuose yra vietos, kurias reikia apšviesti, tačiau nėra galimybės instaliuoti šviestuvą, toršeras yra geras sprendimas. Tuo pačiu didesni pastatomi šviestuvai gali užpildyti nepanaudotas erdves, tokias kaip kambarių kampai ar vietos už minkštų baldų. Šiuolaikiniai grindų šviestuvai dažnai naudojami ir funkciniam apšvietimui - apšviesti sofą, fotelį kuriame skaitoma ar tiesiog kavos staliuką tuo pačiu sukuriant šiltą atmosferą.

 • Retro šviestuvai

  Keraminiai lempučių lizdai ir retro šviestuvai iš keramikos ir emaliuoto plieno - tikra rankų darbo klasika iš Italijos.

  Šie šviestuvai yra kruopštumo ir paprastumo rezultatas, išskiriantis juos iš kitų, nes atspindi meilę tradicijoms ir vertybėms, priklausančioms praeičiai. Šviestuvų gamintojai siekia išsaugoti tipišką „Made in Italy“ meną ir amatus, kad kiekvienoje aplinkoje būtų unikali atmosfera - tiek stilius, tiek elegancija.

 • Veidrodžiai
 • Staliniai šviestuvai

  Stalinės lempos pirmiausia naudojamos apšvietimui. Dažnai šviestuvai dedami ir ant lovos šoninių staliukų, kurie tiekia šviesą ne tik skaitymui, bet ir apšviečia naktį poreikiui esant. Tačiau galite surasti stalinių šviestuvų kuriančių magišką efektą, kurie elegantiškai papildo interjerą savo ryškiu dizainu ir žemo lygio apšvietimu. Tiesą sakant, stalinės lempos yra vienas iš paprasčiausių būdų, leidžiančių pagyvinti savo interjerą žiupsneliu dekoro. 

Aktyvūs filtrai