Jungiklių prijungimo schemos

Vienos grupės elektros jungiklio prijungimas

Vienos grupės elektros jungiklis skirtas įjungti ir išjungti vienam apšvietimo įrenginiui - šviestuvui ar vienai apšvietimo įrenginių grupei. Elektros jungiklis jungiamas pagal schemą kaip parodyta paveiksle:

Jungiklio prijungimo schema

Vietoje jungiklio visada galite naudoti ir perjungiklį.

Dviejų apšvietimo grupių jungiklio prijungimas

Dviejų apšvietimo grupių elektros jungiklis skirtas įjungti ir išjungti dviem apšvietimo įrenginiams - šviestuvams ar dviem apšvietimo įrenginių grupėms. Jungiklis jungiamas pagal schemą kaip parodyta paveiksle:

Perjungiklio prijungimas

Vienos grupės perjungiklis skirtas įjungti ir išjungti vienam apšvietimo įrenginiui - šviestuvui ar vienai apšvietimo įrenginių grupei iš dviejų skirtingų taškų (vietų). Vienai apšvietimo grupei visada naudojami du perjungikliai poroje kaip parodyta paveiksle žemiau:

Dviejų apšvietimo grupių perjungiklio prijungimas

Dviejų grupių perjungiklis skirtas įjungti ir išjungti dviem apšvietimo įrenginiams - šviestuvams ar dviem apšvietimo įrenginių grupėms iš dviejų skirtingų taškų (vietų). Visada naudojami du perjungikliai poroje kaip parodyta paveiksle žemiau:

Kryžminio perjungiklio prijungimas

Kryžminis perjungiklis visada naudojamas kartu su dar dviem paprastais perjungikliais norint vieną apšvietimo grupę įjungti ir išjungti iš trijų vietų. Paveiksle žemiau kryžminis perjungiklis pavaizduotas viduryje, paprasti perjungikliai - kraštuose.

Nustatymai

Meniu

QR kodas

Susikurkite paskyrą, kad išsaugotumėte mėgstamas prekes.

Prisijungti