Informuojame, kad Schneider Electric produktų Renova bei Exxact tiekimas pastaruoju metu vėluoja ir gali trukti daugiau nei mėnesį.
Schneider Electric Renova Surface vienos grupės jungiklis
  • Schneider Electric Renova Surface vienos grupės jungiklis

Perjungiklis

11,82 €
pristatymas 10 - 20 dienų

Schneider Electric Renova Surface serijos virštinkinis vienos grupės perjungiklis. Perjungiklį galite naudoti ir vietoje įprastinio jungiklio. Baltos arba juodos spalvos su spyruokliniais gnybtais laidų prijungimui.

Spalva
Kiekis
Užsakoma prekė

 Vartotojų įvertinimai ir apžvalgos
Kol kas niekas nepateikė įvertinimų
 

Saugus atsiskaitymas internetu

 

Nemokamas prekių pristatymas nuo 200 Eur sumos

Klasikinis dizainas su šiuolaikinėmis technologijomis. „Renova Original“ – klasikinio stiliaus elektros instaliacijos gaminių kolekcija, tinkanti ankstesnių laikų atmosferai atkurti. Dabar klasikiniai „Renova Original“ gaminiai yra ne tik juodos, bet ir baltos spalvos. Į šią kolekciją įeina įvairiausias funkcijas atliekantys gaminiai – nuo senovinių sukamųjų jungiklių iki šiuolaikinių apšvietimą reguliuojančių jungiklių. Dėl dizaino ir apdailos jie atrodo visiškai autentiški.

Norite, kad prabangi patalpa būtų dar prašmatnesnė ir įdomesnė? O gal norite pabrėžti senovinio interjero ir modernios įrangos priešybę? Juodus, baltus ar pilkus „Renovos“ elektros instaliacijos gaminius montuokite į „Renova Effect“ kolekcijos rėmelius. Jūsų pasirinktas „Renovos“ gaminys akimirksniu atrodys prabangesnis ir kur kas šaunesnis.

Nuoroda į gamintojo puslapį

WDE015821

Charakteristikos

Medžiaga
Plastikas
Tipas
Mechanizmai
Prijungimo grybtai
Spyruokliniai

Specifinė nuoroda

ean13
3606489504625

Būkite pirmas, pateikęs įvertinimą !