Renova juodų kraštinių rėmelių komplektas - 1 - 6,66 €
search
  • Renova juodų kraštinių rėmelių komplektas - 1 - 6,66 €

Renova juodų kraštinių rėmelių komplektas

7,32 €
pristatymas 3 dienos

Schneider Electric Renova serijos kraštinių rėmelių komplektas, kurį sudaro 2 vnt. rėmelių. Naudojamas dviviečiam rėmeliui. Kraštinius rėmelius komplektuojant kartu su vienu ar daugiau vidinių rėmelių naudojamas triviečiam, keturviečiam ar dar didesniam rėmeliui surinkti.

Atkreipkite dėmesį į pas jus sumontuotas potinkines dėžutes!

Spalva: Juoda
Kiekis
Prekė sandėlyje

 Vartotojų įvertinimai ir apžvalgos
Kol kas niekas nepateikė įvertinimų
 

Klasikinis dizainas su šiuolaikinėmis technologijomis. „Renova Original“ – klasikinio stiliaus elektros instaliacijos gaminių kolekcija, tinkanti ankstesnių laikų atmosferai atkurti. Dabar klasikiniai „Renova Original“ gaminiai yra ne tik juodos, bet ir baltos spalvos. Į šią kolekciją įeina įvairiausias funkcijas atliekantys gaminiai – nuo senovinių sukamųjų jungiklių iki šiuolaikinių apšvietimą reguliuojančių jungiklių. Dėl dizaino ir apdailos jie atrodo visiškai autentiški.

Norite, kad prabangi patalpa būtų dar prašmatnesnė ir įdomesnė? O gal norite pabrėžti senovinio interjero ir modernios įrangos priešybę? Juodus, baltus ar pilkus „Renovos“ elektros instaliacijos gaminius montuokite į „Renova Effect“ kolekcijos rėmelius. Jūsų pasirinktas „Renovos“ gaminys akimirksniu atrodys prabangesnis ir kur kas šaunesnis.

Nuoroda į gamintojo puslapį

WDE011422
6 Prekės

Charakteristikos

Medžiaga
Plastikas
Tipas
Rėmeliai

Specifinė nuoroda

ean13
3606480661150

Atsisiųsti

Renova katalogas

Schneider Electric gamintojo Renova serijos elektros jungiklių katalogas

Atsisiųsti (5.33MB)

Jums taip pat gali patikti