Informuojame, kad Schneider Electric produktų Renova bei Exxact tiekimas pastaruoju metu vėluoja ir gali trukti daugiau nei mėnesį.
Elektros jungiklių renova kraštiniai rėmeliai nerūdijančio plieno.
  • Elektros jungiklių renova kraštiniai rėmeliai nerūdijančio plieno.

Renova nerūdijančio plieno spalvos kraštinių rėmelių komplektas

22,53 €
pristatymas 12 - 16 dienų

Schneider Electric Renova serijos kraštinių rėmelių komplektas, kurį sudaro 2 vnt. rėmelių. Naudojamas dviviečiam rėmeliui. Kraštinius rėmelius komplektuojant kartu su vienu ar daugiau vidinių rėmelių naudojamas triviečiam, keturviečiam ar dar didesniam rėmeliui surinkti.

Atkreipkite dėmesį į pas jus sumontuotas potinkines dėžutes!

Spalva
Kiekis
Užsakoma prekė

 Vartotojų įvertinimai ir apžvalgos
Kol kas niekas nepateikė įvertinimų
 

Saugus atsiskaitymas internetu

 

Nemokamas prekių pristatymas nuo 200 Eur sumos

Klasikinis dizainas su šiuolaikinėmis technologijomis. „Renova Original“ – klasikinio stiliaus elektros instaliacijos gaminių kolekcija, tinkanti ankstesnių laikų atmosferai atkurti. Dabar klasikiniai „Renova Original“ gaminiai yra ne tik juodos, bet ir baltos spalvos. Į šią kolekciją įeina įvairiausias funkcijas atliekantys gaminiai – nuo senovinių sukamųjų jungiklių iki šiuolaikinių apšvietimą reguliuojančių jungiklių. Dėl dizaino ir apdailos jie atrodo visiškai autentiški.

Norite, kad prabangi patalpa būtų dar prašmatnesnė ir įdomesnė? O gal norite pabrėžti senovinio interjero ir modernios įrangos priešybę? Juodus, baltus ar pilkus „Renovos“ elektros instaliacijos gaminius montuokite į „Renova Effect“ kolekcijos rėmelius. Jūsų pasirinktas „Renovos“ gaminys akimirksniu atrodys prabangesnis ir kur kas šaunesnis.

Nuoroda į gamintojo puslapį

WDE011441

Charakteristikos

Medžiaga
Plastikas
Tipas
Rėmeliai

Specifinė nuoroda

ean13
3606480661235

Atsisiųsti

Renova katalogas

Schneider Electric gamintojo Renova serijos elektros jungiklių katalogas

Atsisiųsti (5.33M)

Būkite pirmas, pateikęs įvertinimą !